  • CUS60M24/M
CUS60M24/M
advertisement
Manufacturer No:
CUS60M24/M
HK JDW NO:
778-CUS60M24/M
Quantity:
In Stock : 15261
Step5Bar-code shipping tag
CUS60M24/M
  • Power (Watts)
    60W
  • Number of Outputs
    1
  • Approval Agency
    CE
  • Efficiency
    90%
  • Voltage - Isolation
    4kV
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Current - Output (Max)
    2.5A
  • Voltage - Input
    85V~265VAC
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C With Derating
  • Series
    CUS60M (60W)
  • Size / Dimension
    3.00Lx2.00W x 0.95 H 76.2mmx50.8mmx24.2mm