  • CW0016K200JE12
CW0016K200JE12
advertisement
Manufacturer No:
CW0016K200JE12
HK JDW NO:
866-CW0016K200JE12
Datasheet:
CW0016K200JE12
Description:
Through Hole 6.2kOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW0016K200JE12
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    6.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.39mm
  • Length
    11.1mm