  • CW00514R70KE73
CW00514R70KE73
advertisement
Manufacturer No:
CW00514R70KE73
HK JDW NO:
866-CW00514R70KE73
Description:
Through Hole 14.7Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW00514R70KE73
  • Contact Plating
    Tin
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    14.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    25.4mm