  • CW00780R00KE73
CW00780R00KE73
advertisement
Manufacturer No:
CW00780R00KE73
HK JDW NO:
866-CW00780R00KE73
Description:
Through Hole 80Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW00780R00KE73
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    80Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    7W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    32.54mm