  • CW01045K00KE12
CW01045K00KE12
advertisement
Manufacturer No:
CW01045K00KE12
HK JDW NO:
873-CW01045K00KE12
Datasheet:
CW01045K00KE12
Description:
Through Hole FIXED RESISTOR, 45kOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW01045K00KE12
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~350°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    CW
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.375Diax1.781L 9.52mmx45.24mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperature Coefficient
    ±30ppm/°C
  • Resistance
    45kOhm
  • Power Rating
    10W
  • Max Power Dissipation
    13W
  • Technology
  • Diameter
    9.52mm