  • RNR60C1264BSRSL
RNR60C1264BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1264BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60C1264BSRSL
Description:
1.26MOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1264BSRSL
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    1.26MOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm