  • CW01MR5100KE70
CW01MR5100KE70
advertisement
Manufacturer No:
CW01MR5100KE70
HK JDW NO:
866-CW01MR5100KE70
Description:
Through Hole 510mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW01MR5100KE70
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    510mOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.79mm
  • Length
    7.9mm