  • CW02C12K50KE7014
CW02C12K50KE7014
advertisement
Manufacturer No:
CW02C12K50KE7014
HK JDW NO:
866-CW02C12K50KE7014
Description:
Through Hole 12.5kOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW02C12K50KE7014
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    12.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2.5W
  • Diameter
    5.54mm
  • Length
    15.06mm