  • CW02C1K800KE1214
CW02C1K800KE1214
advertisement
Manufacturer No:
CW02C1K800KE1214
HK JDW NO:
866-CW02C1K800KE1214
Step5Bar-code shipping tag
CW02C1K800KE1214
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    1.8kOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2.5W
  • Diameter
    5.54mm
  • Length
    15.06mm