  • CW02C3K300JE70
CW02C3K300JE70
advertisement
Manufacturer No:
CW02C3K300JE70
HK JDW NO:
866-CW02C3K300JE70
Description:
Through Hole 3.3kOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW02C3K300JE70
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    3.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2.5W
  • Diameter
    5.54mm
  • Length
    15.06mm