  • CWR29HH226KDFC
CWR29HH226KDFC
advertisement
Manufacturer No:
CWR29HH226KDFC
HK JDW NO:
66-CWR29HH226KDFC
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
22μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 800mOhm Polar Bulk Molded
Step5Bar-code shipping tag
CWR29HH226KDFC
  • Factory Lead Time
    36 Weeks
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22μF
  • Depth
    3.43mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    800mOhm
  • Polarity
    Polar
  • Dissipation Factor
    8 %
  • Length
    5.59mm