  • CY7C1338S-100AXC
CY7C1338S-100AXC
advertisement
Manufacturer No:
CY7C1338S-100AXC
HK JDW NO:
217-CY7C1338S-100AXC
Package:
100-LQFP
Datasheet:
Description:
Memory IC CY7C1338
Quantity:
In Stock : 100
Step5Bar-code shipping tag
CY7C1338S-100AXC
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Technology
    SRAM - Synchronous, SDR
  • Voltage - Supply
    3.15V~3.6V
  • Base Part Number
    CY7C1338
  • Memory Size
    4Mb 128K x 32
  • Clock Frequency
    100MHz