  • CY7C1345S-100AXCT
CY7C1345S-100AXCT
advertisement
Manufacturer No:
CY7C1345S-100AXCT
HK JDW NO:
217-CY7C1345S-100AXCT
Package:
100-LQFP
Datasheet:
Description:
Memory IC CY7C1345
Step5Bar-code shipping tag
CY7C1345S-100AXCT
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Technology
    SRAM - Synchronous, SDR
  • Voltage - Supply
    3.15V~3.6V
  • Base Part Number
    CY7C1345
  • Memory Size
    4.5Mb 128K x 36
  • Memory Type
    Volatile
  • Clock Frequency
    100MHz