  • CY7C199CNL-15VXCT
CY7C199CNL-15VXCT
advertisement
Manufacturer No:
CY7C199CNL-15VXCT
HK JDW NO:
217-CY7C199CNL-15VXCT
Package:
28-BSOJ (0.300, 7.62mm Width)
Datasheet:
CY7C199CNL-15VXCT
Description:
28 Pin Memory IC CY7C199 17.907mm mm
Step5Bar-code shipping tag
CY7C199CNL-15VXCT
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V
  • Supply Voltage
    5V
  • Terminal Pitch
    1.27mm
  • Frequency
    15GHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    4.5V
  • Write Cycle Time - Word, Page
    15ns
  • Access Time (Max)
    15 ns
  • Length
    17.907mm
  • Height Seated (Max)
    3.556mm
  • Width
    7.5mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Package / Case
    28-BSOJ (0.300, 7.62mm Width)
  • Surface Mount
    YES
  • Number of Pins
    28
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA