  • D55342E07B205BRWI
D55342E07B205BRWI
advertisement
Manufacturer No:
D55342E07B205BRWI
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-D55342E07B205BRWI
Datasheet:
D55342E07B205BRWI
Description:
Thin Film, 205kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
D55342E07B205BRWI
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    205kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Depth
    1.6mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-55342
  • Length
    3.2mm