  • D55342E07B422ART1
D55342E07B422ART1
advertisement
Manufacturer No:
D55342E07B422ART1
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-D55342E07B422ART1
Datasheet:
D55342E07B422ART1
Description:
422Ohm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
D55342E07B422ART1
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    422Ohm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm