  • D55342E07B590DRT1
D55342E07B590DRT1
advertisement
Manufacturer No:
D55342E07B590DRT1
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-D55342E07B590DRT1
Description:
590Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
D55342E07B590DRT1
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    590Ohm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm