  • DCF222M36Y5UG6UP0CW
DCF222M36Y5UG6UP0CW
advertisement
Manufacturer No:
DCF222M36Y5UG6UP0CW
Manufacturer:
SHM
HK JDW NO:
17957-DCF222M36Y5UG6UP0CW
Package:
Datasheet:
Description:
2.2nF ±20% X1/Y1 -40℃~+125℃ Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS