  • DCF471M26Y5UG6BL0A0
DCF471M26Y5UG6BL0A0
advertisement
Manufacturer No:
DCF471M26Y5UG6BL0A0
HK JDW NO:
17957-DCF471M26Y5UG6BL0A0
Description:
470pF ±20% X1/Y1 -40℃~+125℃ Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS