  • DLW32SH220XK2L
DLW32SH220XK2L
advertisement
Manufacturer No:
DLW32SH220XK2L
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-DLW32SH220XK2L
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
DLW32SH220XK2L
Description:
22UH-30%/+50% (AT 0.1MHZ)250MA R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DLW32SH220XK2L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DLW32
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Voltage - Rated DC
    80V
  • Inductance
    22 μH
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    500mOhm
  • Current Rating (Max)
    250mA
  • Inductance @ Frequency
    22μH @ 100kHz
  • Height (Max)
    0.098 2.50mm