  • DN-19KEY-1U-SW
DN-19KEY-1U-SW
advertisement
Manufacturer No:
DN-19KEY-1U-SW
Manufacturer:
ASSMANN WSW Components
HK JDW NO:
93-DN-19KEY-1U-SW
Package:
Datasheet:
DN-19KEY-1U-SW
Description:
LOCKABLE KEYBOARD SHELF 19" 1U
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DN-19KEY-1U-SW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Material
    Metal, Steel
  • Weight
    14lbs 6.4kg
  • Published
    2010
  • Series
    DIGITUS®
  • Size / Dimension
    15.750Lx19.000W x 1.730 H 400.05mmx482.60mmx43.94mm
  • Feature
    Locks
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Shelf, Keyboard, Sliding
  • Color
    Black
  • Ventilation
    Non-Vented
  • Height
    43.942mm
  • Length
    400.05mm
  • Width
    482.6mm