  • DPD120080-P5/RN-TC
DPD120080-P5/RN-TC
advertisement
Manufacturer No:
DPD120080-P5/RN-TC
HK JDW NO:
193-DPD120080-P5/RN-TC
Step5Bar-code shipping tag
DPD120080-P5/RN-TC
  • Size / Dimension
    3.72Lx2.32W x 1.81 H 94.5mmx59.0mmx46.0mm
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    9.6W
  • Max Power Dissipation
    10W
  • Max Output Current
    800mA
  • Voltage - Input
    120VAC
  • Output Current
    800mA
  • Output Power
    9W
  • Voltage - Output
    12V
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
  • Height
    45.974mm