  • DPO-1.0-150
DPO-1.0-150
advertisement
Manufacturer No:
DPO-1.0-150
HK JDW NO:
770-DPO-1.0-150
Datasheet:
DPO-1.0-150
Step5Bar-code shipping tag
DPO-1.0-150
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.591Diax0.354W 15.00mmx9.00mm
  • Current Rating (Amps)
    1A
  • Inductance
    150μH
  • DC Resistance (DCR)
    123mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    10kHz