  • DPO-2.0-150
DPO-2.0-150
advertisement
Manufacturer No:
DPO-2.0-150
HK JDW NO:
770-DPO-2.0-150
Datasheet:
DPO-2.0-150
Step5Bar-code shipping tag
DPO-2.0-150
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.984Diax0.472W 25.00mmx12.00mm
  • Current Rating (Amps)
    2A
  • Inductance
    150μH
  • DC Resistance (DCR)
    106mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    10kHz