  • DPS150100-P14P
DPS150100-P14P
advertisement
Manufacturer No:
DPS150100-P14P
HK JDW NO:
193-DPS150100-P14P
Step5Bar-code shipping tag
DPS150100-P14P
  • Mount
    Desktop
  • Weight
    116g
  • Max Power Dissipation
    15W
  • Max Output Current
    1A
  • Polarity
    Positive
  • Polarization
    Positive Center
  • Voltage - Input
    90V~132VAC
  • Cable Length
    1.83m
  • Output Current
    1A
  • Input Type
    Cord
  • Output Power
    15W
  • Voltage - Output
    15V
  • Output Connector
    Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.8mm O.D. x 9.5mm
  • Height
    30mm
  • Length
    82mm
  • Width
    43.5mm