  • DQ1280-7R6M
DQ1280-7R6M
advertisement
Manufacturer No:
DQ1280-7R6M
HK JDW NO:
785-DQ1280-7R6M
Step5Bar-code shipping tag
DQ1280-7R6M
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating
    5.9A
  • Inductance
    7.6 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Current - Saturation
    5.9A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    20mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    7.6 µH
  • Height Seated (Max)
    8.001mm
  • Length
    12.8016mm
  • Width
    12.8016mm