  • DS1350BL-70IND
DS1350BL-70IND
advertisement
Manufacturer No:
DS1350BL-70IND
HK JDW NO:
503-DS1350BL-70IND
Package:
34-LPM
Datasheet:
DS1350BL-70IND
Description:
Memory IC DS1350BL
Quantity:
In Stock : 8922
Step5Bar-code shipping tag
DS1350BL-70IND
  • Package / Case
    34-LPM
  • Number of Pins
    34
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tube
  • Published
    2000
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Technology
    NVSRAM (Non-Volatile SRAM)
  • Voltage - Supply
    4.75V~5.25V
  • Frequency
    70GHz