  • DS1L5DJ500S-C
DS1L5DJ500S-C
advertisement
Manufacturer No:
DS1L5DJ500S-C
Manufacturer:
Susumu
HK JDW NO:
740-DS1L5DJ500S-C
Package:
3-SIP
Datasheet:
DS1L5DJ500S-C
Description:
IND DELAY LINE 5.0NS 1 OHM TH
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DS1L5DJ500S-C
    Select All
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    3-SIP
  • Operating Temperature
    -10°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    DS1L
  • Tolerance
    ±0.125nS
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • DC Resistance (DCR)
    1Ohm Max
  • Impedance
    50Ohms
  • Current
    100mA