  • DS2401718000G
DS2401718000G
advertisement
Manufacturer No:
DS2401718000G
HK JDW NO:
48-DS2401718000G
Description:
TERM BLK MIDDLE 17POS 25.0MM GRY
Step5Bar-code shipping tag
DS2401718000G
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Feature
    Engagement Pin
  • Number of Positions
    17
  • Voltage - UL
    300V
  • Current - UL
    10A
  • Voltage - IEC
    400V
  • Current - IEC
    18A
  • Stripping Length
    9mm
  • Length
    3.941 100.10mm
  • Height (Max)
    0.669 17.00mm
  • Terminal Width
    25.0mm