  • DS28E10P-W26+1T
DS28E10P-W26+1T
advertisement
Manufacturer No:
DS28E10P-W26+1T
HK JDW NO:
503-DS28E10P-W26+1T
Package:
6-LSOJ (0.148, 3.76mm Width)
Datasheet:
DS28E10P-W26+1T
Description:
Memory IC
Quantity:
In Stock : 5603
Step5Bar-code shipping tag
DS28E10P-W26+1T
  • Package / Case
    6-LSOJ (0.148, 3.76mm Width)
  • Supplier Device Package
    6-TSOC
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Part Status
    Obsolete
  • Technology
    EPROM - OTP
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.6V