  • DSC1001BI2-075.0000
DSC1001BI2-075.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1001BI2-075.0000
HK JDW NO:
536-DSC1001BI2-075.0000
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1001BI2-075.0000
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Pbfree Code
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    75MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    75MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15μA
  • Max Supply Current
    8.7mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm