  • DSC1001CL3-012.2880
DSC1001CL3-012.2880
advertisement
Manufacturer No:
DSC1001CL3-012.2880
HK JDW NO:
536-DSC1001CL3-012.2880
Package:
4-VDFN
Step5Bar-code shipping tag
DSC1001CL3-012.2880
  • Package / Case
    4-VDFN
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    12.288MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    8mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm