  • DSC1001DE2-148.5000
DSC1001DE2-148.5000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1001DE2-148.5000
HK JDW NO:
536-DSC1001DE2-148.5000
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1001DE2-148.5000
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    148.5MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    8.7mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15μA
  • Max Supply Current
    8.7mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    2.4892mm
  • Width
    2.0066mm