  • DSC1001DE3-080.0000
DSC1001DE3-080.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1001DE3-080.0000
HK JDW NO:
536-DSC1001DE3-080.0000
Package:
4-VDFN
Step5Bar-code shipping tag
DSC1001DE3-080.0000
  • Package / Case
    4-VDFN
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    80MHz
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    16.6mA
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    80MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15μA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm