  • DSC1001DI2-032.7680T
DSC1001DI2-032.7680T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1001DI2-032.7680T
HK JDW NO:
536-DSC1001DI2-032.7680T
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1001DI2-032.7680T
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    32.768MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    8mA
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    32.768MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm