  • DSC1001DL2-024.5454
DSC1001DL2-024.5454
advertisement
Manufacturer No:
DSC1001DL2-024.5454
HK JDW NO:
536-DSC1001DL2-024.5454
Step5Bar-code shipping tag
DSC1001DL2-024.5454
    Select All
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    24.5454MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    6.3mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15μA
  • Max Supply Current
    6.3mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    2.4892mm
  • Width
    2.0066mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q100
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm