  • DSC1003DL5-019.2000
DSC1003DL5-019.2000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1003DL5-019.2000
HK JDW NO:
536-DSC1003DL5-019.2000
Package:
4-VDFN
Step5Bar-code shipping tag
DSC1003DL5-019.2000
  • Package / Case
    4-VDFN
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1003
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    1.7V~3.6V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    8mA
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    19.2MHz
  • Rise Time-Max
    3ns
  • Fall Time-Max
    3ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15μA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm