  • DSC1004CI2-033.0000
DSC1004CI2-033.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1004CI2-033.0000
HK JDW NO:
536-DSC1004CI2-033.0000
Step5Bar-code shipping tag
DSC1004CI2-033.0000
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1004
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    33MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
    MEMS
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    33MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15μA
  • Max Supply Current
    8mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm