  • DSC1030DI2-019.2000T
DSC1030DI2-019.2000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1030DI2-019.2000T
HK JDW NO:
536-DSC1030DI2-019.2000T
Step5Bar-code shipping tag
DSC1030DI2-019.2000T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1030, PureSilicon™
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3V
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Max Supply Current
    10mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    2.4892mm
  • Width
    2.0066mm