  • DSC1033CI1-009.2160
DSC1033CI1-009.2160
advertisement
Manufacturer No:
DSC1033CI1-009.2160
HK JDW NO:
536-DSC1033CI1-009.2160
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1033CI1-009.2160
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1033, PureSilicon™
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    9.216MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    9.216MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm