  • DSC1033CI2-028.3220
DSC1033CI2-028.3220
advertisement
Manufacturer No:
DSC1033CI2-028.3220
HK JDW NO:
536-DSC1033CI2-028.3220
Step5Bar-code shipping tag
DSC1033CI2-028.3220
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    28.322MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    1μA
  • Max Supply Current
    10mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm