  • DSC1033DI1-014.7456
DSC1033DI1-014.7456
advertisement
Manufacturer No:
DSC1033DI1-014.7456
HK JDW NO:
536-DSC1033DI1-014.7456
Step5Bar-code shipping tag
DSC1033DI1-014.7456
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
    3 (168 Hours)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    1μA
  • Max Supply Voltage
    3.6V
  • Min Supply Voltage
    3V
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    3mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    2.4892mm
  • Width
    2.0066mm