  • DSC1033DI2-013.5600
DSC1033DI2-013.5600
advertisement
Manufacturer No:
DSC1033DI2-013.5600
HK JDW NO:
536-DSC1033DI2-013.5600
Step5Bar-code shipping tag
DSC1033DI2-013.5600
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    3V~3.6V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    13.56MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    13.56MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm