  • DSC1101AL5-045.1584T
DSC1101AL5-045.1584T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1101AL5-045.1584T
HK JDW NO:
536-DSC1101AL5-045.1584T
Package:
6-VDFN Exposed Pad
Step5Bar-code shipping tag
DSC1101AL5-045.1584T
  • Package / Case
    6-VDFN Exposed Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1101
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    45.1584MHz
  • Output
    CMOS
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    95μA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm