  • DSC1101AL5-080.0000
DSC1101AL5-080.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1101AL5-080.0000
HK JDW NO:
536-DSC1101AL5-080.0000
Step5Bar-code shipping tag
DSC1101AL5-080.0000
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    80MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    95μA
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm