  • DSC1102CI1-212.5000
DSC1102CI1-212.5000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1102CI1-212.5000
HK JDW NO:
536-DSC1102CI1-212.5000
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1102CI1-212.5000
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1102
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    212.5MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    58mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    212.5MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm