  • DSC1102DI1-156.2500
DSC1102DI1-156.2500
advertisement
Manufacturer No:
DSC1102DI1-156.2500
HK JDW NO:
536-DSC1102DI1-156.2500
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1102DI1-156.2500
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1102
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    156.25MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    95μA
  • Max Supply Current
    58mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm