  • DSC1103BI1-074.2129
DSC1103BI1-074.2129
advertisement
Manufacturer No:
DSC1103BI1-074.2129
HK JDW NO:
536-DSC1103BI1-074.2129
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1103BI1-074.2129
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1103
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Termination
    Solder
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    74.2129MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    32mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    95μA
  • Max Supply Voltage
    3.6V
  • Min Supply Voltage
    2.25V
  • Load Capacitance
    2pF
  • Max Supply Current
    32mA
  • Max Duty Cycle
    52 %
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm