  • DSC1103CE5-100.0000
DSC1103CE5-100.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1103CE5-100.0000
HK JDW NO:
536-DSC1103CE5-100.0000
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1103CE5-100.0000
    Select All
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1103
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    95μA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    100MHz