  • DSC1121CL5-003.3000T
DSC1121CL5-003.3000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1121CL5-003.3000T
HK JDW NO:
536-DSC1121CL5-003.3000T
Package:
6-VDFN
Step5Bar-code shipping tag
DSC1121CL5-003.3000T
  • Package / Case
    6-VDFN
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    3.3MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm